Przebieg zabiegu i efekty z wykorzystaniem nici liftingujących

Młody i zdrowy wygląd to marzenie każdego z nas. Wpływa znacznie na samoocenę, a także poprawia samopoczucie. Na na to, jak wyglądamy wpływ ma wiele czynników: zdrowa dieta, sport, przebywanie na świeżym powietrzu czy wiek. Ten ostatni jest niezaprzeczalny. Z czasem na naszej skórze pojawiają się zmarszczki, a także jej owal znacznie się zmienia, przez co prezentujemy się nieco starzej. Na szczęście najnowsze zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na skuteczne poradzenie sobie z tym problemem. Do jednego z najbardziej znanych zabiegów należą nici liftingujące. Cena procedury uzależniona jest od złożoności zmian. Dowiedz się, jakie są efekty zabiegu!

Nici liftingujące w Warszawie – przebieg zabiegu

Zabieg jest alternatywną odmianą liftingu twarzy, wykonywany w sposób nieinwazyjny. Nici liftingujące na terenie Warszawy wykonywane są z czystego kwasu polimlekowego i ulegają całkowitemu rozpuszczeniu. Nie musimy się zatem martwić o bezpieczeństwo w czasie zabiegu i w trakcie okresu rekonwalescencji. Kwas tego rodzaju jest bardzo dobrze tolerowany przez tkanki, dzięki czemu nie powoduje uczuleń. Dodatkowo wpływa na stymulację procesów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Dzięki temu uzyskujemy dodatkowy efekt regeneracji tkanki, a także zwiększania jej elastyczności i jędrności.

Materiały wykorzystywane do wykonania nieinwazyjnego liftingu na terenie Warszawy posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu są bezpieczne dla naszego organizmu. W zależności od miejsca, na którym wykonuje się zabieg estetyczny, nici liftingujące dobierane są indywidualnie. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga wcześniej hospitalizacji. Aby wprowadzić nici liftingujące, wykonuje się specjalne nakłucia, które mają na celu wprowadzenie i wyprowadzenie nici. Jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, miejsca te pozostają opuchnięte przez jakiś czas, a właściwymi efektami możemy cieszyć się po upływie trzech miesięcy od wykonania zabiegu. 

Efekty zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących

Zabiegi estetyczne są nie tylko odpowiednio skuteczne, ale również cechują się wysokim bezpieczeństwem. Aby przedłużyć młody wygląd poddajemy się wielu procedurom. Popularnie wykonywany botoks na terenie Warszawy jest skuteczny, jednak wiele pacjentek skarży się na nienaturalne efekty związane ze znacznym ściągnięciem skóry.

Dodatkowo wypełniacze zmarszczek w Warszawie polecane są w szczególności osobom, które posiadają statyczne i głębokie zmarszczki. Lifting twarzy z wykorzystaniem nici liftingujących to zabieg zalecany dla osób, które chcą podjąć profilaktyczne kroki walki ze zmarszczkami.

Efekty utrzymują się nawet do 24 miesięcy, później słabną. Odpowiednio dobrana technika liftingu w Warszawie pozwala na uzyskanie delikatnego i bardzo naturalnego efektu odmłodzenia twarzy. Zabieg stawia na indywidualny dobór metody i zwrócenie uwagi na charakterystyczne cechy pacjenta. 

stezjakub Autor