KULKI SMAKOWE DO PAPIEROSÓW – JAK UŻYWAĆ

Statystycznie niemal co trzeci palacz wybiera papierosy mentolowe. Zgodnie z dyrektywą UE od 20 maja 2020 roku obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży papierosów smakowych, co niejako uderzyło w dużą grupę osób palących. Można by przypuszczać, iż w tej sytuacji liczba palaczy drastycznie spadnie. Nic jednak bardziej mylnego. Na rynku pojawiło się bowiem wiele ciekawych rozwiązań, które całkowicie wyeliminowały problem dostępności smakowych propozycji. W tym artykule przeczytasz o kulkach smakowych do papierosów. Sprawdź, jak to działa i odzyskaj ulubioną esencję smakową tytoniu.

KULKI SMAKOWE DO PAPIEROSÓW – NA CZYM TO POLEGA?

Producenci oferują szeroki wybór smakowych kulek do papierosów. Ich zadaniem jest uwalnianie niezbędnych aromatów, które odpowiadają za nadawanie oczekiwanego smaku tytoniowi. Flagowym produktem tego typu przedsiębiorstw są oczywiście kulki o smaku mięty o mniejszym lub większym natężeniu esencji oraz kulki ice ball, które do niedawna znajdowały się w papierosach. Poza standardowymi rozwiązaniami w ofercie topowych producentów znaleźć można także kulki o nietypowych smakach, jak np. arbuz, jagoda, truskawka, liczi, a nawet coca-cola.

JAK WYGLĄDA PROCES APLIKACJI?

Aplikacja kulek smakowych jest bardzo prosta i intuicyjna. Producenci z reguły do każdego opakowania dołączają specjalny patyczek z końcówką w kształcie stożka. Dzięki niemu z łatwością można zrobić dziurę w ustniku, w którą później należy wsunąć jedną sztukę produktu. Aby uwolnić aromat kulki do papierosów, wystarczy kliknąć, dokładnie tak samo jak w przypadku dotychczas sprzedawanych tradycyjnych papierosów. Niektóre marki oferują także specjalne aplikatory, które pozwalają na precyzyjne i błyskawiczne zaaplikowanie ulubionego smaku.

GDZIE KUPIĆ?

Kulki smakowe najlepiej kupować za pośrednictwem Internetu, bowiem w sieci znaleźć można wiele ciekawych propozycji zarówno pod względem smaku, jak i wielkości opakowania. Godną polecenia jest marka Mr.Blast. W jej ofercie znajdziesz propozycje tradycyjne oraz nieco bardziej niestandardowe, które są dedykowane miłośnikom intensywnych doznań smakowych i nietuzinkowych rozwiązań. Marka oferuje swoim klientom opakowania zawierające 50 lub 100 sztuk. Spośród różnorodnych smaków wybierać można propozycje miętowe, a także smak jagód, arbuza, cytryny, a nawet Coca Coli. Niezdecydowanym klientom, którzy dopiero poszukują swojego ulubionego smaku, marka oferuje mix smaków. Dzięki temu możesz poznać wszystkie możliwe opcje i wybrać tę, która będzie najbardziej dostosowana do Twoich preferencji. Warto podkreślić, iż kulki smakowe do papierosów marki Mr.Blast otrzymują wyłącznie pozytywne opinie od zadowolonych użytkowników.